Skip links

Aşağıda çeşitli medya, basın ve seminerlerde bulunduğumuz etkinliklere ait içerikler bulunmaktadır.

Sema Baysal ile İŞKOLİK

Sn Sema Baysal ile, Türkiye’de yeni yeni duyulmaya başlayan Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanlığı hakkında bir söyleşide bulunduk. TMGD nedir? şirketimizin hedefleri, ne gibi danışmanlık hizmeti sunduğuna dair bilgilerde sunduk.

ATSO Antalya Sanayi Odası

Atso firmasının çalışanlarına Tehlikeli Madde Taşımacılığı üzerine eğitim verdik.

İkitelli OSB Haber

İkitelli OSB Habere verdiğimiz Tehlikeli Madde ve Güvenliği üzerine röportajı okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Haber: http://iosb.org.tr/v3/images/dergi/40/ (78.sayfa)

Haberi Okumak İçin

Sertifika

2017 yılı içinde Emeklerimizi karşılıksız bırakmayan siz değerli emekçilere teşekkürü bir borç biliriz.

AÜ Güvenlik personeline eğitim

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Güvenlik ve Koruma Şube Müdürlüğü personeline yönelik hizmet içi eğitim kapsamında Tehlikeli Madde Güvenlik Eğitimi gerçekleştirildi.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Nilgün Akgün tarafından verilen eğitimde güvenlik görevlilerine; kampüs giriş çıkış noktalarında araç takiplerinde nelere dikkat etmeleri gerektiği, güvenlik kontrol listeleri ve tehlikeli madde taşınmasına dair yapılan anlaşma maddeleri hakkında bilgiler aktarıldı.

Koruma ve Güvenlik Şube Müdürü Özgür Altuntaş, öğrencilerin daha güvenli bir ortamda eğitim almaları amacıyla kampüs güvenliğini sağlayan güvenlik personeline yönelik hizmet içi eğitimlere devam edeceklerini belirtti.

Tehlikeli madde güvenliği masaya yatırıldı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından saat 14:00’da Tehlikeli Madde Güvenliği ve Faaliyetleri konulu eğitim düzenlendi. Tehlikeli madde güvenliğinin masaya yatırıldığı eğitimde, bazı tehlikeli maddelerin bulaşıcı özelliğinin olduğuna dikkat çekilerek, bu konuda çalışma güvenliğinin sağlanmasının gerektiği ifade edildi.

Haberin devamı: http://www.marmarahaber.com.tr/haber/53755/tehlikeli-madde-guvenligi-masaya-yatirildi.html

error: Kopyalama Engellenmiştir.