Skip links

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Aşağıda sizin için sunabileceğimiz Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanlığına ait sektörleri görmektesiniz. Avrupa TMGD bünyesinde barındırdığı uzmanlar sayesinde bir çok farklı sektörde deneyim sahibidir. İhtiyacınız olan başka hizmetler veya diğer konular hakkında soru sormak için lütfen bize iletişim sayfamızdan ulaşınız.

Kimya Sanayi TMGD
Detaylı Bilgi Al

Kimya Sanayi TMGD

İçinde birçok tehlikeli maddeyi barındıran, üreten ve kullanan bir sektördür. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Kimya Sanayi sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Hastane ve Sağlık TMGD
Detaylı Bilgi Al

Hastane ve Sağlık TMGD

Toplum için önem arz eden sağlık sektöründe zararlı ajanlar bulaşmış organlardan, bulaşıcı virüslere kadar zor tespit edilebilen bakteriler ve tehlikeli maddelerle ile iştigal edilir. Avrupa TMGD olarak sağlık sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak sağlık kuruluşlarının doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini sağlıyoruz.

Akaryakıt ve Petrol TMGD
Detaylı Bilgi Al

Akaryakıt ve Petrol TMGD

İçerdiği birçok tehlike ile Akaryakıt ve Petrol İstasyonları yerleri Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti almalıdır. Avrupa TMGD olarak sektörünüze en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Tekstil ve Deri Sektörü
Detaylı Bilgi Al

Tekstil ve Deri Sektörü

Boyama, terbiye, apre gibi birçok işlemi ile Tekstil ve Dericilik Sektörü bir çok tehlikeli maddeyi kullanan bir sektördür. Avrupa TMGD Olarak Tekstil ve Deri Sanayi sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Lojistik ve Depolama Sektörü
Detaylı Bilgi Al

Lojistik ve Depolama Sektörü

Taşıdığı ve depoladığı birçok tehlikeli madde bulunan Lojistik firmaları Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti almalıdır. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Sektörünüze en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, depolama ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Ambalaj ve Baskı Sanayi
Detaylı Bilgi Al

Ambalaj ve Baskı Sanayi

Ambalaj ve Baskı sektörü birçok tehlikeli maddeyi kullanan bir sektördür. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Ambalaj ve Baskı sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Gemi İnşa ve Bakım Sanayi
Detaylı Bilgi Al

Gemi İnşa ve Bakım Sanayi

Gemi İnşa ve Bakım sektörü birçok tehlikeli maddeyi kullanan bir sektördür. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Gemi İnşa ve Bakım sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Kozmetik ve Temizlik Sanayi
Detaylı Bilgi Al

Kozmetik ve Temizlik Sanayi

İçinde birçok tehlikeli maddeyi barındıran, üreten ve kullanan bir sektördür. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Kozmetik ve Temizlik Ürünleri sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Otomotiv Sanayi TMGD
Detaylı Bilgi Al

Otomotiv Sanayi TMGD

Otomotiv Sanayii sektörü birçok tehlikeli maddeyi kullanan bir sektördür. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Otomotiv sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Belediyeler İçin TMGD
Detaylı Bilgi Al

Belediyeler İçin TMGD

Sivil halk için büyük önem arz eden Kamu Hizmetleri ve Belediyeleri zararlı ajanlar bulaşmış atıklardan, bulaşıcı virüslerden zor tespit edilebilen bakteri gibi bir çok tehlikeli madde ile iştigal edilir. Avrupa TMGD olarak kamu sektörüne danışmanlık sağlayarak cezai işlemlere maruz kalmadan toplum için en faydalı hizmeti vermelerini sağlıyoruz.

Cam Sektörü TMGD
Detaylı Bilgi Al

Cam Sektörü TMGD

Cam Üretimi ve İşleme sektörü birçok tehlikeli maddeyi kullanan bir sektördür. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Cam Üretim ve İşleme sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Doğal Taş Sektörü İçin TMGD
Detaylı Bilgi Al

Doğal Taş Sektörü İçin TMGD

Doğal Taş ve Ocakçılık sektörü birçok tehlikeli maddeyi kullanan bir sektördür. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Doğal Taş üretim ve İşleme sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

Gıda Sektörü TMGD
Detaylı Bilgi Al

Gıda Sektörü TMGD

Gıda sektörü birçok tehlikeli maddeyi kullanan bir sektördür. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Olarak Gıda sektörüne en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, tedarik ve bildirim gerçekleştirmesini bu şekilde cezai işlemlere maruz kalmadan büyüyerek gelişmesini sağlıyoruz.

TMGD Hizmeti Almalı Mıyım?

Hesaplama aracını deneyin, TMGD hizmeti alma zorunluluğunu veya muafiyetini hemen öğrenin.

Hemen Öğren
error: Kopyalama Engellenmiştir.