Skip links

Firmanızın ihtiyaç duyduğu kalifiye tehlikeli madde güvenlik danışmanlarını hizmetinize sunarak, doğru yerde ve  doğru zamanda ihtiyacınız olan bilgiyi temin ediyoruz. Bilimi ve tekniği işimize en uygun şekilde kullanarak, sizi dış kaynaklara bağlı olmaksızın en iyi şekilde desteklemeye devam ediyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimizi siz değerli çözüm ortaklarımızın hizmetine sunarak proaktif Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı yönetimi yürütüyoruz. Kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyor, firmanızın daha iyi noktalara gelmesine yardımcı oluyoruz. İnsanları, çevreyi ve kaynaklarınızı koruyarak sizinle beraber büyüyoruz

Vizyonumuz

Kara, deniz, demiryolu ve hava taşımacılığında taraf olan şirketlerin ADR kapsamında yükümlülüklerini tam olarak yerine getirmesini sağlamak. Sektöre kalifiye personel yetiştirerek, bilimi ve tekniği en iyi şekilde kullanıp, sektörde bulunan firmaların bilinç düzeyini yükseltmektir. İlerde ülkemizi tehlikeli madde güvenliğinde dünyada söz sahibi olmasına yardımcı olmaktır.

Misyonumuz

Tehlikeli madde ile ilgili faaliyetlerinizde, kısıtlı imkanlarınızı maksimum verimlilikle kullanarak, konusunda uzman Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlarımız ile bu sektördeki kurumsal bilgi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hızlı ve yerinde çözümlerle; firmalarınızı, Tehlikeli Madde Güvenliği faaliyetlerinde, Avrupa standartlarına ulaştırıyoruz.

Yönetim Kurulu

  • Sıfır kaza hedefi ile çalışmak.
  • Yasal mevzuatlara uygun çalışma gerçekleştirmek.
  • Proaktif bir tehlikeli madde güvenlik yönetimi sağlamak.
  • Bilimi ve tekniği en iyi şekilde kullanmak.
  • Doğru yerde doğru zamanda ve doğru fiyat politikası ile iş yapmak.
Return to top of page