Skip links

Şirketiniz ve firmanız için en iyisien güvenlisien doğrusu

Firmanızın ihtiyaç duyduğu kalifiye tehlikeli madde güvenlik danışmanlarını hizmetinize sunarak, doğru yerde ve doğru zamanda ihtiyacınız olan bilgiyi temin ediyoruz. Bilimi ve tekniği işimize en uygun şekilde kullanarak, sizi dış kaynaklara bağlı olmaksızın en iyi şekilde desteklemeye devam ediyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimizi siz değerli çözüm ortaklarımızın hizmetine sunarak proaktif Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı yönetimi yürütüyoruz. Kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyor, firmanızın daha iyi noktalara gelmesine yardımcı oluyoruz. İnsanları, çevreyi ve kaynaklarınızı koruyarak sizinle beraber büyüyoruz

Vizyonumuz

Kara, deniz, demiryolu ve hava taşımacılığında taraf olan şirketlerin ADR kapsamında yükümlülüklerini tam olarak yerine getirmesini sağlamak. Sektöre kalifiye personel yetiştirerek, bilimi ve tekniği en iyi şekilde kullanıp, sektörde bulunan firmaların bilinç düzeyini yükseltmektir. İlerde ülkemizi tehlikeli madde güvenliğinde dünyada söz sahibi olmasına yardımcı olmaktır.

Yönetim Kurulu

Misyonumuz

Tehlikeli madde ile ilgili faaliyetlerinizde, kısıtlı imkanlarınızı maksimum verimlilikle kullanarak, konusunda uzman Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlarımız ile bu sektördeki kurumsal bilgi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hızlı ve yerinde çözümlerle; firmalarınızı, Tehlikeli Madde Güvenliği faaliyetlerinde, Avrupa standartlarına ulaştırıyoruz.

error: Kopyalama Engellenmiştir.