Skip links

Aşağıda sizler için sunabileceğimiz hizmetleri görmektesiniz. Detaylarını öğrenmek için ilgili hizmetin sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tam hizmetin ne olduğunu ve bizden ne şekilde alabileceğini öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

01.01.2018 tarihi itibarı ile işletmelerde zorunlu olan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında detaylı bilgi alın.

Detaylı Bilgi Al

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Danışmanlığı

01.01.2018 itibarı ile işletmelerde zorunlu olan Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesini işletmenizin almaması gerektiğini düşünüyorsanız bilgi alın.

Detaylı Bilgi Al

Akaryakıt istasyonları için TMGD

Akaryakıt TMFB Muafiyei için ; 01.01.2019 tarihi itibarı ile akaryakıt istasyonlarında zorunlu olan TMGD hizmetini almamanız gerektiğini düşünüyorsanız tıklayınız

Detaylı Bilgi Al

TMFB Muafiyet Raporu

İşletmenize uygun olan Tehlikeli Madde Faaliyet Türleri hakkında detaylı bilgi ve yanlış Faaliyet Sorumluluğu veya eksik beyanda bulunmaktan dolayı cezai işlemlerle karşı karşıya kalmamak için ve doğru TMGD danışmanlık hizmeti alın.

Detaylı Bilgi Al

TMGD Muafiyet Belgesi

Taşıdığı ve depoladığı birçok tehlikeli madde bulunan Lojistik firmaları TMGD Hizmeti almalıdır. Avrupa TMGD olarak Sektörünüze en doğru danışmanlığı sağlayarak işletmelerin doğru sevkiyat, depolama ve bildirim ile cezai işlemlere maruz kalmamanızı sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi Al

MSDS Hazırlama Hizmeti

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı olarak işletmelere TÜRKAK tarafından uluslararası standartlarda akredite edilmiş MSDS (Güvenlik Bilgi Formu) Hazırlayıcısı belgeli danışmanlarımızla MSDS  hazırlama hizmeti veriyoruz.

Detaylı Bilgi Al

DGR Danışmanlık Hizmeti

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı olarak Havayolu ile tehlikeli madde taşımacılığı konusunda uzman ekibimizle işletmelere IATA-DGR Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi Al
Return to top of page