Skip links

Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayi TMGD Hizmeti için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kozmetik ve temizlik ürünlerinin hem üretim hem de perakende işlemleri için ambalajlanmış ve kişisel veya evsel kullanım amaçlı üretilen ürünlerinin taşınması, depolanması gibi işlemleri ADR kapsamındadır. Temizlik malzemeleri başta olmak üzere sprey deodorant ve parfüm gibi pek çok evsel ve kişisel tüketim malzemeleri de ADR kapsamındadır.

Kozmetik/ Temizlik üretim ve depolama tesislerinde tehlikeli maddeler ile işlem yapılmaktadır. Bu işletmeler  “Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi (TMFB)” sahibi olmalıdır ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca yetkilendirilmiş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kurumlarından (TMGDK) Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) hizmeti almaları yasal olarak şarttır.

Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayi TMGD Hizmeti Kapsamı

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık LTD. ŞTİ. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca “ Yetkilendirilmiş; Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kuruluşu” dur. Kozmetik/ Temizlik sektöründe tecrübeli ve başarılı TMGD çalışanları ile size en iyi hizmeti veriyoruz. Sektörde avantajlı duruma gelmenize yardımcı oluyoruz. Bu sektörde faaliyet gösteren bir firma iseniz bizimle çalışmak size çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Sadece alıcı kapsamına işlem yapan bir firma iseniz, Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesini Alıcı olarak almanız gerekmedir. Bu belge için; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca “ Yetkilendirilmiş bir Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık (TMGDK) firması olarak size en iyi hizmeti en hızlı şekilde verebilir ve sizi yükümlülüklerden muaf hale getirebiliriz.

İhtiyaçlarınızı biliyor, Size en ideal çözümü sunmayı hedefliyoruz.

error: Kopyalama Engellenmiştir.