Skip links

TMGD Hizmeti Almalı Mıyım?

Soruları cevaplayın, durumunuz hakkında bilgi sahibi olun

Hadi Başlayalım!

0$

Thanks, we will contact you soon

Belge Türünüz Nedir?
Bizimle irtibata geçiniz

Günlük 4000lt altında satış yapan istasyonlar Ocak ve Haziran ayı içinde Bize başvurarak TMGD muafiyet belgesi alabilirler.


Devam etmek için seçim yapmalısınız.

Sonraki Adım

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgeniz var mı?Devam etmek için seçim yapmalısınız.

Sonraki Adım

Tehlikeli Maddelerle İştigal Ediyor musunuz?

Patlayıcılar, Gazlar (Oksijen, Azot vb), Alevlenir Sıvılar (Mazot, Fuel oil, Boya, Solvent vb), Alevlenir Katılar, Zehirli Maddeler, Laboratuvar Atıkları, (Organ, Kan, Kit vb), Çevre için tehlikeli maddeler (Tehlikeli Atıklar), Temizlik Malzemeleri (Tuz Ruhu, Endüstriyel Çamaşır Suyu vb)Devam etmek için seçim yapmalısınız.

Sonraki Adım

Tehlikeli Madde Miktarı

İşetmenize giren ve çıkan madde miktarı yada araçlarınızla taşıdığınız madde miktarı toplam olarak hesaplandığında toplam tehlikeli madde miktarı son 1 yıl içinde 50 ton u bulur mu?Devam etmek için seçim yapmalısınız.

Sonraki Adım

İştigal ettiğiniz tehlikeli maddelerin içinde aşağıdaki maddeler mevcut mu?

1. Klinik atıkları 2. Kan , organ , hayvan atığı 3. Ajan bulaşmasında şüphe edilen atık veya doku 4. Radyoaktif olduğudna şüphe duyulan madde 5. Taşıma kategorisi 0 olan madde 6. Patlayıcı olduğundan şüphe edilen madde 7. Ne olduğunu bilinmeyen maddeDevam etmek için seçim yapmalısınız.

Sonraki Adım

Muafiyet Belgesi Sonuç

Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti alma zorunluluğu bulunmayan işletmelerin kurumumuza başvurarak TMFB Muafiyet Belgesi alabilirler. "TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI KURULUŞLARININ YETKİLENDİRİLMESİ HAKKINDA YÖNERGE nin 12. maddesi ve 7. fıkrasına göre (7) İşletmeler, TMFB kapsamında yapılması gereken iş ve işlemlerinin TMFB ve/veya TMGD muafiyeti içermesi durumunda, faaliyette bulunduğu bölge müdürlüğünün yetki alanındaki her hangi bir TMGDK’dan yılda bir muafiyet durumunu belirten rapor almak zorundadır." Bu belgeyi de TMGD Kuruluşlarının vermeye yetkili olduğu açıkça belirtilmektedir.

Devam etmek için seçim yapmalısınız.

Sonraki Adım

TMGD Hizmeti Almalısınız

Türkiye genelinde faaliyet gösteren kuruluşumuzdan yetkin danışmanlarımızdan danışmanlık almalısınız.

Devam etmek için seçim yapmalısınız.

Sonraki Adım

Final cost

The final estimated price is :


Summary

AçıklamaBilgiAdetFiyat
İndirim :
Toplam :

ORDER MY WEBSITE

error: Kopyalama Engellenmiştir.