Skip links

TMGD

TMGD kısa adıyla bilinen Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı; Türkiye’nin ADR Anlaşmasını imzalamasıyla birlikte zorunlu hale gelmiştir. ADR mevzuatında de yer alan 3000 e varan tehlikeli maddeden herhangi biri ile ticari faaliyet gösteren Şirketler için  Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi alınması ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı çalıştırması veya TMGDK’dan hizmet alma zorunluluğu gelmiştir. Bu zorunluluğu uymayan firmalara her tespitte 4409 TL para cezası kesilecektir. Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi almama cezası 2000 Tl dir.

Teklif Al
tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı

Zorunlu TMGD Hizmetinden Haberiniz Var mı?

Tehlikeli madde iştigali olan şirketler, devletin koyduğu kanun çerçevesinde TMGD hizmeti almak zorundadır. AvrupaTMGD olarak, hastane, akaryakıt, tekstil, deri, otomotiv, kozmetik sektörü gibi bir çok sektörde tehlikeli madde güvenliği danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Teklif Al S.S.S
tmgd

TMGD Konusunda Biz Hazırız

Ya Siz?

Ülkemizin Avrupa Birliği ile uyum kurallarını ne kadar çok önemsediğini göze alırsak Tehlikeli madde taşıma kurallarına verilecek dikkatin giderek önemli bir boyut kazanacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Biz de Avrupa Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanlığı olarak tüm Türkiye’de oluşturmaya devam ettiğimiz şube ağımız ve uzman kadromuzla, ihtiyaç duyan bütün şirketlere destek vermeye her zaman hazırız.

Ücretsiz Teklif Oluştur

Bilgi ve destek için
0850 577 97 22

Detaylı Bilgi Mi Arıyorsunuz?

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı yani TMGD ile ilgili tüm detaylı bilgileri şuradaki makalemizde anlatmaya çalıştık. Ekstra sorularınız, anlaşılmayan yerler ve öğrenmek istedikleriniz ile ilgili bize iletişim sayfamızdan veya canlı chatbot aracımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ulaştırma Bakanlığı’na ait güncel duyuru ve bilgilendirmeler için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

error: Kopyalama Engellenmiştir.