Skip links

MSDS

MSDS; kimyasal madde veya karışımların iştirak edildiği iş yeri çalışma alanları ve depo gibi yerlerde insan sağlığı ve çevre hasarının neler olabileceği ile ilgili bize bilgi sunan bir belgedir.

MSDS ingilizce kelimelerinin baş harflerinin kısaltması olup Material Safety Data Sheet açılımındadır. Türkçe anlamı Malzeme Bilgi Güvenlik Formudur. Türkçe kısaltma olarak GBF kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi Al
msds

MSDS Belgelendirme Hizmetini Biliyor Musunuz?

Tehlikeli madde iştigali olan işletmeler hem ulusal hem de uluslararası mevzuatlara uyum sağlamak zorundadır. Avrupa TMGD olarak, hastane, akaryakıt, tekstil, deri, otomotiv, kozmetik sektörü gibi bir çok sektörde güncel ve doğru MSDS/GBF hazırlanmasını sağlıyoruz.

Teklif Al S.S.S

Güvenlik Bilgi Formunun amacı piyasaya arz edilen zararlı madde ve karışımların kimliğini sunarak meydana getireceği risklerle ve maruz kalma durumunda neler olduğu ile ilgili bilgi sunup üretim tüketim , depolama ve taşıma işlemleri sırasında kılavuzluk etmektir.

MSDS (GBF) Hakkında Danışmanlık Alın

Mevzuat uyarınca MSDS (Güvenlik Bilgi Formu) hazırlayan kişinin TÜRKAK tarafından akredite olmuş belgelendirme kuruluşundan aldığı yetki ile bu işi yapması gerekmektedir. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı olarak TSE onayı ile MSDS hazırlayabilir, size bu konuda hizmet verebiliriz.

Ücretsiz Teklif Oluştur

Bilgi ve destek için
0850 577 97 22

error: Kopyalama Engellenmiştir.