Skip links

Date:
29 Ocak 2018

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olarak ülkemizin her bir köşesinde sürdürdüğümüz danışmanlık hizmetlerimizi Antalya TMGD hizmetini sürdürmekteyiz.

Ülkemizde turizm başkenti olarak kabul edilen Antalya ili tarım ve inşaat sektörleri ile de ön plana çıkmaktadır.Özellikle Antalya kentinin ülke turizmindeki rolü küresel anlamda şehri vizyon şehir haline getirdiği için Tehlikeli Madde Taşımacılığında yaşanması muhtemel bir kaza ülke itibarına ciddi zararlar verecektir.

Bu anlamda özellikle turizm,tarım ve sanayi dallarında faaliyet gösteren firmaların bünyelerinde kullanmakta olduğu tehlikeli malların karayolları ile taşımacığında profesyonel bir hizmet almaları gerekmektedir.

Firmamızın misyonu, Avrupa TMGDK olarak, işletmelere yol ve yöntem göstermek, sistemlerini kurmak ve kaliteli bilgiye en kısa zamanda ulaşmalarını sağlamaktır. Doğru bir yöntem için doğru bir ekiple çalışılması kaçınılmazdır. Avrupa TMGDK olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi profesyonel hizmet anlayışı ile Antalya Bölgesinde de yanınızdayız.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı, yurdumuzun her bir köşesinde sürdürdüğü faal çalışmalarını, turizmin başkenti Antalya’da da sürdürmeye devam ediyor. Turizmin en güçlü şehri, tarım ve inşaat faaliyetleriyle ülkemizde öne çıkan şehirlerden olan Antalya, sektörel dağılımda %75,6 lık oranda hizmet sektörünün önde geldiği şehirdir. Antalya yalnızca ülkemizin turistik mekanı değil, dünyada da turistik bir merkez olmuştur. Bu kadar kalabalık bir nüfusun olduğu bir ortamda güvenliği sağlamak için çok önemlidir. Müşterilerimizin ihtiyacı olan Antalya TMGD hizmetini en deneyimli tehlikeli madde güvenlik danışmanlarımızla karşılıyoruz.

Antalya TMGD

İnsanın çok olduğu yerlerde hizmet sektörünün gelişmesi dolayısıyla hastane, eczane, tekstil gibi kuruluş ve sektörlerin de gelişmesini beraberinde getirmiştir. Bu sektörlerin gelişmesi TMGD ihtiyacını arttırarak firmamıza Antalya üzerinde rağbeti arttırmıştır.

Firmamız her türlü hizmet sektörü, makine-metal sanayi, gıda, kağıt ambalaj taşımacılığındaki güvenliği üstlenerek Antalya’daki çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın misyonu, TMGD ailesi olarak, işletmelere yol ve yöntem göstermek, sistemlerini kurmak ve kaliteli bilgiye en kısa zamanda ulaşmalarını başarmaktır. Doğru bir yöntem için doğru bir ekiple çalışılması kaçınılmazdır. Antalya TMGD ailesi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru adrestir.

Antalya Bölgesi TMGD hizmeti için  sayfamıza göz atabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

Antalya TMGD
error: Kopyalama Engellenmiştir.