Skip links

Date:
3 Şubat 2018

Avrupa  TMGD , Tehlikeli Madde Taşımacılık Danışmanlığı hizmetine Türkiye ‘nin diğer illerinde olduğu gibi özverili ve tecrübeli danışmanları ile birlikte Bolu TMGD hizmetini sürdürmektedir.

Bolu bünyesinde 4 adet OSB bulundurması , büyük sanayi şehirlerine yakınlığı ve bütün bunların yanında  zengin bitki örtüsü , topografyası , su kaynakları ve iklimi yabani hayat için elverişli koşullar sağlaması  , il topraklarının % 59 unu ormanların oluşturması ve Ülkemizin güzide doğal güzelliklerini bünyesinde bulundurması sebebiyle Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığını diğer tüm illerimizde olduğu gibi önemli bir hale getirmiştir.

Bolu ekonomisi  yüzdelik dilimlere vurulduğunda %37.7 tarım ve %21. 6 sanayi (imalat sanayi ,inşaat , madencilik ve taş ocakcılığı) gibi önemli bir orana sahiptir. Bolu’da faaliyette bulunulan önemli sanayi dalları; gıda, orman ürünleri ve mobilya, madeni eşya ve metal sanayi, ısı cam ve temperli cam sanayi, elektrik cihazları üretimi, dokuma-giyim eşyası ve deri sektörleridir. Tüm bu sektörlerde Bolu TMGD ile birlikte size yardım etmeye hazırız.

Bu derecede farklı özellikleri bünyesinde bulundurması , ülkemizin Tehlikeli madde Taşımacılığının Güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için gereken ciddiyeti göstermesi ve yaptırımları neticesinde  ve Tehlikeli Maddelerin insan sağlığına , doğal güzelliklere , çevreye ve sanayiye zarar ve tahrip gücünü minimuma indirgemek amacıyla Avrupa TMGD olarak bu görevi üstleniyoruz.

Firmamızın misyonu, TMGD ailesi olarak XIII.Bölge merkez İli olan Boluda ki işletmelere yol ve yöntem göstermek, sistemlerini kurmak ve kaliteli bilgiye en kısa zamanda ulaşmalarını başarmaktır. Son derece önemli bir konu olan Tehlikeli Madde Taşımacılık Danışmanlığı ancak güçlü bir kadroyu bünyesinde bulundurun firmaların gözetiminde yapılmalı ve doğru adresin Avrupa TMGD olduğunu söylemek isteriz.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

error: Kopyalama Engellenmiştir.