Skip links

Bursa TMGD

Marmaranın en güzel illerinden, sakin doğası hareketli iş hayatı ile Bursa ülkemizin ilk organize sanayi işletmesini kurmuş ve ülkemizin genelinde organize sanayi bölgelerinin kurulmasına öncülük etmiş güçlü kentlerimizden biridir.

Aynı zamanda kendi bölgesinde doğal limanı, eski ipek yoluna kesişimi iklimi ile yüzyıllardır ticarette söz sahibi olmuş kimya, ağır makina, otomobil, tekstil, kereste dahil olmak üzere birçok büyük firmayı içinde barındıran halihazırda faaliyette bulunan 13 tane organize sanayi bölgesini bünyesinde barındıran güçlü bir ağa sahiptir. Bu ağ başta kimya sektörü olmak üzere bir çok alanda Bursa TMGD faaliyetini bulundurması gereken güçlü bir şehrimizdir.

Avrupa TMGD olarak bu güçlü şehrimizde güçlü kadromuz ile bu 13 sanayi bölgesini birbirine bağlayan karayollarındaki tehlikeli maddelerin güvenliğini sağlamada önemli danışmanlık hizmetini üstlenerek yolların güvenliği bizden danışılır.

Firmamız Bursa TMGD ailesi işletmelere doğru ve etkili danışmanlık hizmeti sunarak taşımada oluşabilecek kusuraları gözlemleyerek gerekli önlemleri size bildirerek sorunsuz bir faaliyet gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Avrupa TMGD doğru adresiniz.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

Bursa TMGD
En Yakın Şubeyi Bul Bu Şehir İçin Fiyat Teklifi Al
Return to top of page

Hemen Ara