Skip links

Samsun TMGD

Samsun TMGD

Samsun TMGD


Date: 29 Ocak 2018

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca oluşturulmuş 13 bölgeden 9. su olan Samsun Bölgesi başta Samsun olmak üzere, Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop şehirlerimize hizmet vermektedir. Samsun merkezli bir kurum olarak, Avrupa TMGD (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kurumu), 8. bölge şehirlerinde TMGD hizmeti vermeye diğer bir çok bölge gibi yetkilendirilmiştir. Başta Samsun, Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop’ta hizmet verdiğimiz bir çok işletme mevcuttur. İşletmelerin bizimle çalışmak istemesinin başlıca nedeni doğru işletme analizi, ihtiyaçların belirlenmesi eksikliklerin giderilmesi için yol gösterilmesi ve hızlı ve kurumsal uygulamalardır.

Bölgede hizmet verdiğimiz illere bakıldığında bu illerin bölgenin önemli şehirleri olduğu ve Ülkemizin ihracat ve üretiminde önemli rol aldıkları görülmektedir. Uluslararası bir anlaşma olarak ADR (Avrupa Anlaşması) sadece ülkemizde değil dünya genelinde başta Avrupa olmak üzere 48 ülkede geçerli bir anlaşmadır. Bu anlaşmanın bir tarafı olarak Türkiye’de kurulu işletmelerde bu anlaşma şartlarını yerine getirmek zorundadır.

Avrupa TMGD olarak işletmelere yol gösteriyoruz, yasal zorunluluklarını yerine getirmeleri için çalışma yapıyoruz, sistem kuruyoruz ve doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Bütün işletmelerinde bu hizmeti yetkin kurumlardan almasını temenni ediyoruz.
Danışmanlık hizmetinin bir fiyatı vardır ancak Danışmanlığın Değerini bulması için doğru ekip ile çalışılmalıdır. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kurumu Tüm Türkiye’de Hizmetinizdedir.

Samsun TMGD, Amasya TMGD, Çorum TMGD, Ordu TMGD, Sinop TMGD Hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.

Adres

Karasamsun Mah. Ihlamur Bulvarı İlkadım/ Samsun

Telefon

0850 577 97 22

Return to top of page

Hemen Ara