Skip links

Date:
29 Ocak 2018

Toplum, insanların karşılıklı etkinliklerinin ürünüdür. İnsanın yeteneklerinin gelişmesinin karşılığı ticaret ve tüketim biçimidir. Çalışma hayatı, insanlığın var oluşundan bu yana Sanayi Devrimi’nin bir ürünü olmuştur. Çünkü, Sanayi Devrimi’nin var olduğu günden bu güne kadar birçok fabrika ve iş yerleri kurulmuştur. Teknoloji geliştikçe insanların ihtiyaçları değişmekte ve gelişmektedir. Hizmet sektörleri günden güne gelişim göstermiş olup; bununla birlikte birçok yeni hizmet sektörü faaliyet göstermeye başlamıştır. Özellikle TMGDK (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu) bu sektörler arasındadır.

TMGDK’lar,  Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı’nın Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlara verilen isimdir.

Samsun TMGD kuruluşu olarak her türlü hizmet sektörü (akaryakıt istasyonları, hastaneler…) alanlarında gerekli bütün sorumlulukları yerine getirmek ve iyi bir hizmet verebilmek için Samsun’da çalışmalarını devam ettirmektedir.

Firma olarak misyonumuz; kaliteli hizmet vermenin yanında, en iyi yöntemler ışığında işletmelere yol göstermek ve en doğru bilgiye ulaşmalarını sağlamaktır.

  1. Bölge Samsun TMGD olarak, Samsun başta olmak üzere çevre illerde de (Sinop, Ordu, Amasya, Çorum) hizmetlerimiz devam etmektedir.

Tehlikeli Madde  Taşımacılığının gerektirdiği şartları, düzenlemeleri ve bunlarla ilgili bütün takipleri Avrupa TMGD ailesi olarak üstlenmek istiyoruz.

Samsun TMGD bölgesi için sayfamızı detaylı inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sorularınız için Avrupa TMGD sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

Samsun TMGD
error: Kopyalama Engellenmiştir.