Skip links

Adana Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehridir. Eski çağlardan beri Avrupa’yı Asya’ya bağlayan önemli ulaşım yolları üzerine kurulmuştur. Kuzeyde, Kayseri ve doğusunda Osmaniye ve Kahramanmaraş Güneydoğusunda Hatay ili bulunmaktadır. Batısında ise Niğde ve Mersin yer almaktadır. Jeolojik konumu nedeniyle değerli yeraltı kaynaklarına sahiptir bunlardan bazıları Petrol,Kömür,Asbest,mangenez vs. Bu değerli kaynaklardan dolayı Adana Tmgd hizmeti almak isteyen şirketlerin sayısı oldukça fazladır.

Adana nüfus artışın  paralel olarak yapay gübre, tarım ilaçları ve kimyasal maddelerin artışı ve tarıma bağlı büyüme gösterdiği için tekstil ve bitkisel yağ sanayisi gelişmiştir ihracat olarak yapılan araştırmada kimyevi maddelerin tekstil ve gıda ürünlerinin ardından 3. Sırada yer alıyor Kimyevi sektör olarak Adana %8 lik paya sahiptir

Bu güzel sehrin şimdi ve gelecekte çevresel ve toplumsal açıdan zarar doğurabilecek çoğu tehlikeli ve zararlı kimyasal maddelerin taşınmasında oluşabilecek riskleri takibini yapıp önenlemler alınması bakımından Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bu riskleri olası miktarda azaltmak temel görevidir. Tecrübeli danışmanlarımızla kaliteli Adana Tmgd hizmeti vermek firmamızın temel prensibidir.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

adana tmgd
error: Kopyalama Engellenmiştir.