Skip links

Bartın TMGD

Bartın TMGD

Bartın TMGD


Date: 3 Şubat 2018

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca oluşturulmuş 13 bölgeden 13’üncüsü olan Bolu Bölge başta Bolu olmak üzere, Zonguldak, Sakarya, Bartın,Düzce,Karabük,Kastamonu şehirlerimize hizmet vermektedir. İstanbul merkezli bir kurum olarak ,Avrupa TMGD (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kurumu), 13. bölge şehirlerinde TMGD hizmeti vermeye diğer bir çok bölge gibi yetkilendirilmiştir. Başta Zonguldak, Bolu, Sakarya olmak üzere Bartın, Düzce ve Kastamonunda hizmet verdiğimiz bir çok işletme mevcuttur. İşletmelerin bizimle çalışmak istemesinin başlıca nedeni doğru işletme analizi, ihtiyaçların belirlenmesi eksikliklerin giderilmesi için yol gösterilmesi ve hızlı ve kurumsal uygulamalardır.

Bölgede hizmet verdiğimiz illere bakıldığında bu illerin bölgenin önemli şehirleri olduğu ve Ülkemizin ihracat ve üretiminde önemli rol aldıkları görülmektedir. Uluslararası bir anlaşma olarak ADR (Avrupa Anlaşması) sadece ülkemizde değil dünya genelinde başta Avrupa olmak üzere 48 ülkede geçerli bir anlaşmadır. Bu anlaşmanın bir tarafı olarak Türkiye’de kurulu işletmelerde bu anlaşma şartlarını yerine getirmek zorundadır.

Avrupa TMGD olarak işletmelere yol gösteriyoruz, yasal zorunluluklarını yerine getirmeleri için çalışma yapıyoruz, sistem kuruyoruz ve doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Bütün işletmelerinde bu hizmeti yetkin kurumlardan almasını temenni ediyoruz.

Danışmanlık hizmetinin bir fiyatı vardır ancak Danışmanlığın Değerini bulması için doğru ekip ile çalışılmalıdır. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kurumu Tüm Türkiye’de Hizmetinizdedir.

Zonguldak TMGD, Bolu TGD, Bartın TMGD, Sakarya TMGD, Kastamonu TMGD, Karabük TMGD Hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.

Adres

İletişime geçiniz

Telefon

0850 577 97 22

Yorum yapmak için giriş yapınız

Return to top of page