Skip links

Date:
16 Kasım 2018

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi kurumsal firmamızın temellerinin atıldığı ülkemizin metropolü olan İstanbul Şehrimizde de İstanbul TMGD profesyonel ekibimizle hizmete hazırız.

İstanbul , yüzyıllar boyu kültürel ve jeopolitik önemi sayesinde bir çok medeniyete ev sahipliği yaparak dünyanın önemli kentleri arasındaki yerini korumaktadır.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı, Türkiye’de verdiği her ildeki hizmetine, yine Türkiye’nin en gelişmiş şehrinde, istanbul tmgd hizmeti vermeye devam ediyor. Firmamıza gösterilen rağbetin İstanbul’daki çokluğu kaçınılmaz. İstanbul şehri gerek güçlü ekonomik yapısı gerekse jeopolitik konumu gereği yüzyıllardır herkes için önemli bir köprü ve şehir olmuştur. Bu kadar insan ve iş hacminin olduğu bir ortamda, özellikle tehlikeli madde konusunda İstanbul tmgd ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

En geniş iş imkanlarının İstanbul’da oluşu, şehrin kalabalıklığı ve göç alabilirliği İstanbul’u her daim gözde bir merkez haline getirir. Üniversite kazanmak için, iş bulmak ve yaşamak için çoğu ailenin hayallerini süsleyen İstanbul, ekonomik yapısının gelişmişliği ile tercih edilir.

istanbul tmgd hizmeti

Özellikle ticaret, sanayi, finans, turizm ve hizmet gibi çeşitli sektörlerde elde ettiği ekonomik başarı beraberinde TMGD firmalarıyla çalışma isteği doğurur. Bu isteği her koşulda karşılayan firmamızın amacı, İstanbul’daki gelişmiş olan ekonomik düzeyi, güvenli ve sürekli destek verici misyon ile daha da ileri taşımak.

İstanbul TMGD olarak, tüm kurumlara yol göstererek, kaliteli bilgiye ulaşım sağlamak, yeni işletmeler kurmaktır. Firmamız yetkili ekibi ve profeyonel çalışma prensipleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru adrestir.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

adana tmgd
[ra_button style=”btn-solid” others=”btn-block” i_type=”fontawesome” i_align=”right” fix_v_line=”fix-v-align” title=”En Yakın Şubeyi Bul” link=”url:%2Filetisim%2F%23subeler|||” i_icon_fontawesome=”fa fa-angle-right” css=”.vc_custom_1543141676391{margin-bottom: 10px !important;}”][ra_button style=”btn-solid” others=”btn-block” i_type=”fontawesome” i_align=”right” fix_v_line=”fix-v-align” title=”Bu Şehir İçin Fiyat Teklifi Al” link=”url:%2Fteklif-formu%2F|||” i_icon_fontawesome=”fa fa-angle-right”]