Skip links

Kırklareli TMGD


Date:
29 Ocak 2018

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca oluşturulmuş 13 bölgeden 1. si olan İstanbul Bölge başta İstanbul olmak üzere, Kocaeli, Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli şehirlerimize hizmet vermektedir. İstanbul merkezli bir kurum olarak ,Avrupa TMGD (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kurumu), 1. bölge şehirlerinde TMGD hizmeti vermeye diğer bir çok bölge gibi yetkilendirilmiştir. Başta İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli olmak üzere Edirne ve Kırklareli’nde hizmet verdiğimiz bir çok işletme mevcuttur. İşletmelerin bizimle çalışmak istemesinin başlıca nedeni doğru işletme analizi, ihtiyaçların belirlenmesi eksikliklerin giderilmesi için yol gösterilmesi ve hızlı ve kurumsal uygulamalardır.

Bölgede hizmet verdiğimiz illere bakıldığında bu illerin bölgenin önemli şehirleri olduğu ve Ülkemizin ihracat ve üretiminde önemli rol aldıkları görülmektedir. Uluslararası bir anlaşma olarak ADR (Avrupa Anlaşması) sadece ülkemizde değil dünya genelinde başta Avrupa olmak üzere 48 ülkede geçerli bir anlaşmadır. Bu anlaşmanın bir tarafı olarak Türkiye’de kurulu işletmelerde bu anlaşma şartlarını yerine getirmek zorundadır.

Avrupa TMGD olarak işletmelere yol gösteriyoruz, yasal zorunluluklarını yerine getirmeleri için çalışma yapıyoruz, sistem kuruyoruz ve doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Bütün işletmelerinde bu hizmeti yetkin kurumlardan almasını temenni ediyoruz.

Danışmanlık hizmetinin bir fiyatı vardır ancak Danışmanlığın Değerini bulması için doğru ekip ile çalışılmalıdır. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kurumu Tüm Türkiye’de Hizmetinizdedir.

İstanbul TMGD, Tekirdağ TGD, Kocaeli TMGD, Edirne TMGD, Kırklareli TMGD Hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

Yorum Yapmak İster Misin?