Skip links

Kırıkkale TMGD

Kırıkkale ili İç Anadolu bölgesinde savunma sanayine büyük ölçüde destek veren önemli ilimizdir. Mke, mkek fabrikaları, demir çelik fabrikası, tüpraş rafineri Kırıkkale şehrinin büyümesini, gelişmesini sağlayan önemli işletmelerdir. Bu sebeple Kırıkkale TMGD ye ilk ihtiyaç duyan şehirlerimizden bir tanesi olmuştur.

Mobilya konusunda da önemli paya sahiptir. Büyük işletmeler mevcuttur. İç Anadolu bölgesinde olması, başkente yakın olması, geçiş güzergahları üzerinde olması Kırıkkale’yi sanayi açısından cazip hale getirmiştir.

Kırıkkale diğer bir açıdan tarım ve hayvancılık açısından önemli bir şehirdir. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kurumu bölgede hizmetini devam ettirmektedir. Kırıkkale’de yaklaşık 150 işletmenin tehlikeli madde faaliyet belgesi bulunmaktadır. Ancak yarısı hizmet alımı yapıp danışmanlık hizmeti almaktadır. İhtiyacınız olan belge ve danışmanlık hizmeti Kırıkkale TMGD larımız tarafından karşılanacaktır. Bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

[content_block id=851]
Kırıkkale TMGD
En Yakın Şubeyi Bul Bu Şehir İçin Fiyat Teklifi Al
Return to top of page