Skip links

Date:
29 Ocak 2018

Aydın ekonomisi tarım, tarıma dayalı sanayi ve turizme dayanan ,  nüfusun % 71’i tarımla uğraşan  Ulaşım kolaylığı, iklim ve tabii güzelliklerin ve tarihi eserlerin çok olması sebebiyle turizm oldukça gelişmiş ve Ege bölgesine bağlı bir ilimizdir. Maden bakımından zengin değildir. Sadece az miktarda linyit ve zımpara taşı çıkar. Turizm ile birlikte turizm sektörünün ilerlemesi ile Aydın TMGD ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile Aydının ihtiyacı olduğu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı’nı sağlamaya devam ediyoruz.

Aydın’da tarıma dayalı sanayi daha gelişmiştir.Yağ ve sabun, konserve ve dokuma fabrikaları vardır. Başlıcaları. Bunların dışında Alüminyum Profil ve Boru Fabrikası, oto yedek parçaları ve dondurma makinası imal eden fabrikalar, tarım aletleri, çimento, tuğla, kiremit ve mobilya imal eden işletmeler mevcuttur.

Uluslar arası platformda ve ülkemizde son derece önemli bir yere sahip olan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığını Aydın TMGD olarak kurallara uygun bir şekilde sürdürülmektedir.

Avrupa TMGD olarak sizlere yol gösteriyoruz, yasal zorunlulukları yerine getirmeniz için çalışma yapıyoruz, sistem kuruyoruz ve doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Bütün işletmelerinde bu hizmeti yetkin kurumlardan almasını temenni ediyoruz.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

Aydın TMGD
error: Kopyalama Engellenmiştir.