Skip links

Date:
29 Ocak 2018

Avrupa  TMGD , Tehlikeli Madde Taşımacılık Danışmanlığı hizmetine Türkiye ‘nin diğer illerinde olduğu gibi özverili ve tecrübeli danışmanları ile birlikte Uşak ilimizde Uşak TMGD hizmetinizde.

Uşak ilinin ekonomisi tarıma ve tarıma dayalı sanâyi ile, deri, iplik, battaniye ve seramik îmâlâtına dayanır.  Sanâyi son senelerde hızla gelişmektedir. Faal nüfusun % 14’e yakını imalat sanâyiinde çalışmaktadır. Şehir bünyesinde şeker ,yem,elektro porselen ,seramik , radyatör , makine ve kimya fabrikaları mevcuttur.

Ülkemizde üretimin ,günlük yaşantımızın her alanın kullanılan Tehlikeli Maddeler bir çok ihtiyacımızı karşılamaktadır. Fakat bunların yanında taşımacılık konusu ciddi bir önem arz etmektedir.

Avrupa TMGD (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kurumu), 3. bölge şehirlerinde TMGD hizmeti vermeye diğer bir çok bölge gibi yetkilendirilmiştir.

Avrupa TMGD olarak siz değerli işletmelere her aşamada yol gösteriyoruz, yasal zorunluluklarını yerine getirmeleriniz için Uşak TMGD ile çalışma yapıyoruz, sistem kuruyoruz ve doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Son derece önemli bir konu olan Tehlikeli Madde Taşımacılık Danışmanlığı ancak güçlü bir kadroyu bünyesinde bulundurun firmaların gözetiminde yapılmalı ve doğru adresin Avrupa TMGD olduğunu söylemek isteriz.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

Uşak TMGD
error: Kopyalama Engellenmiştir.