Skip links

Date:
20 Ocak 2018

Avrupa TMGD Tüm Türkiye’de sunmuş olduğu profesyonel hizmet anlayışı ile İzmir TMGD hizmeti ile yanınızda. İzmir Türkiye’nin İstanbul ve Ankara’dan sonra üçüncü büyük şehridir. Sanayi, Turizm, Tarım ve Ticaret bakımından oldukça güçlü olan İzmir Türkiye ekonomisinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

İzmir Tekstil, petrokimya, plastik, tıbbi malzeme, uzay ve havacılık, savunma sanayi, yenilenebilir enerji, otomotiv, demir çelik gibi sektörlerde bölgesinin liderleri arasındadır. Bu sektörler faaliyet konuları gereği zaman zaman tehlikeli madde taşımacılığında bulunmaktadır ve bu da İzmir TMGD ihtiyacını doğurmaktadır.

İzmir Tmgd – Tehlikeli Madde Taşımacılığı Danışmanlığı; Türkiye’nin 4 bir yanında sürdürdüğü faaliyetlerini Ege Bölgesinin incisi, ülkemizin en büyük 3. Şehri, çağdaş ve gelişmiş şehrimiz İzmir’de de sürdürmeye devam ediyor. Tarım, Sanayi, Ticaret ve Turizm bakımından oldukça güçlü olan İzmir, İmalat Sanayinde de ülkemizde 3. Sırada yer alır. Türkiye’nin en büyük ihracat limanının İzmir’de olması beraberinde getirdiği İzmir tmgd ihtiyacı ile bilinmektedir. Taşımacılıkta Güvenliğin bu denli önemli olduğu İzmir, firmamızın fırsatlarından yararlanarak ihracat faaliyetlerine devam etmektedir.

İzmir Tmgd

İzmir’de öne çıkan bazı sektörlerden olan, akaryakıt taşımacılığı, kimya ve plastik sektörü, uzay ve havacılık gibi sektörlerde hem bölgesinde en başarılılardandır hem de bu sektörlerin doğurmuş olduğu TMGD ihtiyacından ötürü firmamız aracılığı ile Güvenli Taşımaya yönelik duruşunu belli etmiştir.

Ülkemizde Tehlikeli Madde Taşımacılığına verilen önem her geçen gün artmakta ve diğer taraf ülkelerin gerçekleştirdiği çalışmalar baz alınarak önemli atılımlar gerçekleştirilmektedir. Ülke ekonomisine katkısı , kültürel birikimi ve tarihinin getirdiği önem neticesinde İzmirde de Tehlikeli Madde Taşımacılığını son derece önem arz ettiği söylemek isteriz.

Avrupa TMGD olarak Tehlikeli madde taşımacılığında her adımda , ağırlıklı olarak mühendislik eğitimi almış danışmanlarımız taşımacılığın ülkemizde aktif olan bütün modlarında sizlere hizmet vermek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aynı zamanda da ticari ve ekonomik faaliyetlerin uğrak mekanı olan İzmir, 4.061.459 kişilik nüfusuyla güçlü bir TMGD şehridir. İzmir firmalarının bizimle çalışmak istemesinin temel sebebi hem çevre illerden olan Denizli, Aydın, Manisa, Uşak, Muğla gibi önemli şehirlerde işletmelere hizmet vermemiz hem de işletme analizinin doğru biçimlerde yapılması, profesyonel yollarla ihtiyaçlara yönelik uygulanan eksiklerin temini için yöntem gösterilmesi ve pratik ve kurumsal bir işletme oluşumuz firmamızın rağbet görmesinin sebeplerindendir.

Firmamızın misyonu, İzmir TMGD ailesi olarak, işletmelere yol ve yöntem göstermek, sistemlerini kurmak ve kaliteli bilgiye en kısa zamanda ulaşmalarını başarmaktır. Doğru bir yöntem için doğru bir ekiple çalışılması kaçınılmazdır. İzmir Tmgd ailesi, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru adrestir.

III.BÖLGE merkez ili İzmir olmak üzere Manisa , Uşak , Denizli ,Aydın ve Muğla da hizmet vermekteyiz.
Firmamızın misyonu çerçevesinde Tehlikeli Madde Taşımacılığının gerektirdirği  şartları , düzenlemeleri ve takibini Avrupa TMGD olarak üstlenmek istiyoruz.

Daha fazla bilgi almak, sıkça sorulan soruları okumak ve sektörleri incelemek için TMGD sayfamızı inceleyiniz.

error: Kopyalama Engellenmiştir.