Skip links

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ücretleri Ne Kadardır?

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ücreti Ne Kadardır? TMGD Ücretleri Ne Kadar?

Bu yazımızda, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ücreti Ne Kadardır? TMGD Ücretleri Ne Kadar? konusunu ele aldık.

Tehlikeli madde güvenlik danışmanı kuruluşlarının masrafları genel olarak, bakanlıktan yetki alabilmek için yaptıkları masraflar yüz bin Türk Lirası ödenmiş sermaye, kuruluş için gerekli yedi yaşını geçmemiş beyaz araç, yeterli büyüklükte şartlara uygun ofis gibi günümüz şartlarında çoğu firma için büyük sayılabilecek masraflardır. Bunun yanında işletme giderleri, personel maaşları, reklam giderleri, kiralar vb masraflardır. Bu giderlerin kazanç haline gelmesi için TMGDK’nın istihdam ettiği kişileri danışman sıfatı ile anlaşma yaptığı işletmelerde görevlendirmesi gerekmektedir. Her danışman maksimum sekiz işletmede görevlendirilebilmektedir. Bu masraflar ve tam zamanlı istihdam edilecek çalışanların masrafları göz önüne alındığında her işletme için minimum bir rakam ortaya çıkmaktadır. TMGDK’ların çalışacağı işletmelerin iş yükü ve zaman ayrılacak süreler, işletmelerin merkezlere uzaklıkları vb. konular göz önüne alındığında fiyatlar azalabilir veya artabilmektedir.

Bir akaryakıt istasyonunda 2 ila 3 adet tehlikeli kimyasal madde ile işlem yapılırken bir antrepoda bunun bin katı işlem yapılması muhtemeldir.  İşletmeler ilerde doğabilecek cezai müeyyidelerle karşı karşıya kalmamak için ince eleyip sık dokumalı ve bu yeni sektörde işletmeye kaliteli hizmet sunabilecek yöneticilerin olup olmadığını araştırmalıdır. Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Kuruluşu olarak sektörlerinde tecrübeli tehlikeli madde güvenlik danışmanı olarak oldukça tecrübeli yöneticiler ile çalışmaktayız. Sektörün getireceği iş yükünü önceden planlayarak kuruluş olarak geleceğe hazırız.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Ücreti Hakkında Detaylar için.

Hizmetlerimizi https://www.avrupatmgd.com/hizmetlerimiz/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bizi daha fazla tanımak için https://www.avrupatmgd.com/hakkimizda/  linkinden ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için https://www.avrupatmgd.com/iletisim/  linkinden ulaşabilirsiniz.

Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı kuruluşu (yetkilendirilmiş TMGDK) olarak Ulaştırma Bakanlığınca yetkilendirilmiş bir kuruluşuz. Bölgenizde her türlü tehlikeli madde faaliyet belgesi danışmanlığı ve tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetlerini en ideal fiyatlar ile verebilmekteyiz.

Ayrıca, bir önceki Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Nereden Alınır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

error: Kopyalama Engellenmiştir.