Skip links

Ulaştırma Bakanlığından TMFB Sahibi İşletmelere Mesaj

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 11.06.2019 tarihinde yayınlanan TMFB yönergesi kapsamında TMFB’lerini yenilemeleri için işletmelere mesaj göndermeye başladı. İşletmelere gönderilen mesaj metni aşağıdaki gibidir;

“Sayın ilgili; işletme adres(ler)inize Bölge Müdürlüğümüzden almış olduğunuz TMFB’nizi 11.06.2019 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren TMFB Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge kapsamında revize yaptırmanız gerekmektedir. Bu iş ve işlemleri zamanında yapmayan isletmelerin TMFB’leri iptal edilecektir.”

Mesaj, işletmelerden Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi konularının güncellemesini yaparak TMFB’lerini son mevzuatlara uyumlu hale getirmelerini istemektedir. Mevzuata uygun güncelleme yapmayan işletmelerin TMFB’leri iptal edileceği için bu mesaj işletmelere bilgilendirme ve uyarı mahiyetinde gönderilmiştir.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kuruluş olan Avrupa Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olarak ihtiyacınız olan çalışmayı tecrübeli ve yetkin danışmanlarımızla en kısa sürede yerine getiriyoruz. Belli bir ücret karşılığı işletmenizi analiz ederek TMFB (Ek-3) raporunuzu düzenliyoruz. TMFB’nizi ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun olarak güncellemenizi sağlıyoruz.

Lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

Dilerseniz yeni yayınlanan TMFB Yönergesiyle ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

error: Kopyalama Engellenmiştir.